CHARCOAT RBRS

CharCoat Pasif Yangından Koruma, ortağı SheildCrete International ile birlikte, hizmet içi konveyör bandı tamiri için, en son yeniliklerini sunmaktan, gurur duyuyor. Uzun yıllardır formüle etmek, denemek ve test etmek için geliştirilen RBRS Sistemi (Kauçuk ve Kayış Onarım Sistemi), bugün piyasada bulunan hiçbir şeye benzemez. RBRS spesifikasyonu, canlı çalışma sırasında ,konveyör bant sistemlerinin onarımında gerekli olan fiziksel özelliklerin yanı sıra ,sert mineral işleme ve diğer ilgili endüstriler için çoğu uygulamada, kauçuğa mükemmel yapışma sağlar.

RBRS & SP (primer) sistemi, ıslak üzerine ıslak püskürtmek ve dakikalar içinde kimyasal olarak eritmek için tasarlanmış, gelişmiş bir% 100 katı astar ve% 100 saf poliüre içeren formülasyondaki bir birleşimden oluşur. Eşsiz Shield-Prime SP, potansiyel olarak tehlikeli çözücü aşındırıcı veya düşük parlama noktalı, yüksek oranda çözülmüş astarlar kullanılmadan, kauçuğa yapışacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir. RBRS, astar ile kauçuk konveyör bandı ve ardından poliüre ile astar arasında, fiziksel çapraz bağlantı kullanır.

RBRS sistemi, bir tesis sahibinin, hasarlı sisteme soğuk bir onarım yapmak zorunda kalmadan veya kayış arızasına neden olan bir tel yakalandığında, tam bir değiştirme işlemi yapmak zorunda kalmadan, konveyör kauçuk sistemlerini etkili bir şekilde yenilemesine ve ömrünü uzatmasına olanak tanır.  RBRS “PURE” Poliüre’ nin gelişmiş formülasyonu, en uzun yeniden kaplama pencerelerini sunar ve ara katman bütünlüğünü korumak için tasarlanmıştır.

RBRS – Minimum Kesinti Süresi

RBRS sistemi, uygulamadan 1-2 saat sonra (uygulama sırasındaki yüzey ve malzeme sıcaklıklarına bağlı olarak) tekrar hizmete alınabilir. Bu, gerekli duruş zamanını, günler veya haftalar yerine birkaç saate indirir.

Poliüre onarımının, aynı uygulama koşulları altında orijinal kauçuğa göre, daha uzun süre dayanması muhtemeldir (kimyasal maruziyete bağlı olarak değişebilir).

RBRS Avantajları

  • Üstün darbe ve aşınma / aşınma direnci.
  • Yüksek Uzama / Kimyasal / Klorür Dirençli
  • QUV onaylı / Düşük Çekme / Uçucusuz

ShieldPrime – SP

  • Çözücü Yok,% 100 Katı
  • Üstün çapraz bağlama
  • Mükemmel Kimyasal direnç

Uygulama

CHARCOAT-RBRS-Uygulama

Broşürü indirmek için aşağıdaki resme tıklayın.